1. Start
  2. /
  3. Wiertnice geotechniczne

Wiertnice geotechniczne

Wykonywanie odwiertów w linii pionowej realizujemy do takich celów jak: analizy gruntu, sprawdzenia budowy geologicznej, zweryfikowania występowania wód gruntowych, itp. Oferowane przez nas wiertnice pionowe pomagają także przy wykonaniu studni metodą ślimakową. Z uwagi na różnorodność warunków gruntowych proponujemy modele maszyn o odmiennych gabarytach i możliwościach pracy.

Wśród oferowanych modeli znajdują się wiertnice pionowe geotechniczne lekkie, a także wersje na samochodzie terenowym, na przyczepie, na samochodzie ciężarowym, czy na podwoziu gąsienicowym. W zależności od tego w jakim miejscu konieczne będzie przeprowadzenie odwiertów można dobrać model wiertnicy zwracając uwagę na drogę dojazdową oraz warunki glebowe. Szczególnie ważne jest, aby maszyna posiadała odpowiednio mocny ślimak bądź dobrze dobrany osprzęt do metody płuczkowej. To właśnie od dobrze dobranych parametrów zależy czy sprzęt podoła zadaniu.

W ofercie dostępne są profesjonalne wiertnice pionowe w wariantach gotowych, jak też wymagające indywidualnego zamówienia – co gwarantuje najlepsze dopasowanie sprzętu do określonych potrzeb. Warto bliżej zapoznać się z opisami technicznymi bądź skontaktować się z naszymi specjalistami.