Kafary

  1. Start
  2. /
  3. Kafary

Oferujemy hydrauliczne kafary samojezdne w zakresie modeli: kafar kołowy KB-2, kafar gąsienicowy KB-2G, kafar gąsienicowy KB-4G a także osprzęty kafarowe do mini koparek OKK-150. Umożliwiają szybkie i skuteczne wbijanie w grunt różnych profili stalowych bądź pali drewnianych w ziemię bądź w dno wodnego zbiornika.

W naszej ofercie znajdują się maszyny wyposażone w rozwiązania, które odpowiednio można dostosować do technologii pracy. Konstrukcje kafarowe zaopatrzone mogą być w głowice obrotowe, młot hydrauliczny, młot spalinowy, żerdzie, świdry ślimakowe i szereg innych komponentów.

Dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów cieszą się kafary do fotowoltaiki – szczególnie chętnie wykorzystywane do wbijania słupków pod solary fotowoltaiczne oraz służące do wbijania słupków stalowych w celu wykonania przydrożnych barier ochronnych. Konstrukcje posiadają maszty z możliwością pochyłu w płaszczyźnie prawo-lewo oraz góra-dół.

Ponadto do asortymentu wprowadziliśmy obok kafarów samojezdnych modele tzw. kafary kroczące po palach (sprawdzające się przy wykonywaniu konstrukcji ochronnych nabrzeży morskich) oraz kafary kolejowe (przeznaczone do pracy na torach). Proponujemy również palownice dwudrogowe.

Wszystkie oferowane przez nas maszyny odznaczają się wysoką sprawnością, solidną konstrukcją oraz wykorzystaniem praktycznych rozwiązań technicznych i technologicznych. Zdecydowanie usprawniają i przyspieszają prace.