Kafary

Proponujemy w naszej ofercie kafary w szerokim zakresie modeli, umożliwiające szybkie i dokładne wbijanie pali oraz dowolnych stalowych profili w ziemię bądź w dno wodnego zbiornika. W naszej ofercie znajdują się maszyny wyposażone w rozwiązania, które odpowiednio można dostosować do technologii pracy. Konstrukcje kafarowe zaopatrzone mogą być w głowice obrotowe, młot hydrauliczny, młot spalinowy, żerdzie, świdry ślimakowe i szereg innych komponentów.

Dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów cieszą się kafary samojezdne – szczególnie chętnie wykorzystywane do wbijania słupków stalowych w celu wykonania przydrożnych barier ochronnych. Konstrukcje posiadają maszty z możliwością pochyłu w płaszczyźnie prawo-lewo oraz góra-dół.

Ponadto do asortymentu wprowadziliśmy obok kafarów samojezdnych modele tzw. kafary kroczące po palach (sprawdzające się przy wykonywaniu konstrukcji ochronnych nabrzeży morskich) oraz kafary kolejowe (przeznaczone do pracy na torach). Proponujemy również palownice dwudrogowe.

Wszystkie oferowane przez nas maszyny odznaczają się wysoką sprawnością, solidną konstrukcją oraz wykorzystaniem praktycznych rozwiązań technicznych i technologicznych. Zdecydowanie usprawniają i przyspieszają prace.